Clubfeest 40j bestaan

Zaterdag 7 oktober vierde onze club haar 40 jarig bestaan.

Liefst 107 leden en sympathisanten verzamelden in feestzaal Den Drossaerd voor wat achteraf bleek een fijn en gezellig clubfeest. Na het woordje van de voorzitter werd er eerst lekker breugheliaans gegeten, waarna de werkgroep, de instructeurs en het bestuur figuurlijk in de bloemen werden gezet.

Carine, onze hoofdinstructeur, schetste de opstart van de vereniging en benadrukte daarbij de rol van Luc Hurkmans, één van de medeoprichters van de vereniging en nog steeds heel actief als instructeur in onze vereniging.

Na het dessert openden onze voorzitter en Luc de dansavond. Het werd een heel gezellige avond.

https://photos.app.goo.gl/p64rJ2C75Q62C1gL8

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *